English

Nerelerdeyiz ?

Efe Logistics Group

Nerelerdeyiz ?

7/24 doğru ve sağlam bir iletişim ağı ile müşterilerimize hizmet veren ofisler kurduk.

Kuzey Irak ve Güney destinasyonlarda aktarma hizmeti, Irak kapalı depolama hizmeti ve özel güvenlik konvoy hizmetlerini sağladık.

Sosyal sorumluluk projelerinde (HAYTAP) çalışmalarında yer alarak hayvan haklarına duyarlı bir firma olma gururunu yaşadık.

Efeproject Amerikan Savunma Bakanlığı onaylı (DOD Approved Freight Carrier SCAC:EPTW) lojistik firmasıdır.

Efeproject olarak Birleşmiş Milletler depolarına, farklı lokasyonlarda bulunan Orta Doğu Projesi taşımalarını gerçekleştirdik.

World Food Programme (Dünya Gıda Programı) doğrultusunda yardım yükü taşıması tarafımızca yapıldı.

Amerikan ordusunun tüm Irak kamplarına inşaat malzemeleri, gıda, su ve ihtiyaç malzemeleri lojistik hizmeti sunduk.

Camp Anaconda, Balad Airbase, Mosul, Qwest, Baghdad, Fallujah, Necef, Tikrit, Camp Speicher, Tallil Airbase-Ayn Al Asad Airbase and Ar-Ramadi, Umm Qasr kamplarına sevkiyatlar yapıldı. Washington Group, Baiji, Haditha’ya yüksek gerilim proje yüklemelerinin taşımacılığını yaptık.

Duhok-Erbil ve Süleymaniye’de okul ve hastane inşaat projeleri ile “Mosul Belediyesi Rekonstrüksiyon Projesi” Mosul, Basra, Kerbela bölgelerinde yeniden yapılandırma sürecinde hizmet verdik.

Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yiyecek lojistiği ile Afganistan’a proje taşımaları gerçekleştirildi.

Afganistan proje taşımaları ile Türki Cumhuriyetleri, Afganistan,Ortadoğu, Avrupa ve Rusya’da yerli ve uluslararası birçok ülkenin çözüm ortağı olarak sayısız hizmetleri gerçekleştirdik.

Firmamız Dünya’nın en büyük havacılık merkezi projelerinden biri olan İstanbul Yeni Havalimanı inşaat projesinde yer alarak; yıllık 150 milyon yolcu kapasitesine sahip olacak ve 350’ den fazla destinasyona uçuş yapılacak olan, Dünya’nın en büyük havalimanı projesi alt yapı hazırlıkları kapsamında, dolgu, sondaj ve harfiyat çalışmalarına devam etmektedir. Savaş sonrası ilk acil gıda programı çerçevesinde Irak’a 5 yıl toplamında en fazla taşıma yapan nakliye şirketi olmanın gururunu yaşadık.

KBR onaylı “Efe Food” ve “Efe Blue Water” üretimini sağlayıp Irak “U.S. Military” kamplarına tedarik sağladık.

Grup Şirketlerimiz