English

Hakkımızda

Efe Logistics Group

Hakkımızda

Başlangıç noktası 1995 yılı olan “Efe Logistics Group” uluslararası proje, havayolu, karayolu, demiryolu, denizyolu, multimodal, chartering taşımacılık sistemleri ile entegre olarak yurtiçi ve yurt dışı taşıma, gümrükleme, liman, depolama ve stoklama olmak üzere tüm stratejik lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

Lojistik sektörünün gelecekteki değerinin bilincinde olarak 27 yıllık son derece başarılı bir süreçte, grubumuzun öz mal varlıklarını artırmaya, bugün gurur kaynağımız olan filomuzu geliştirmeye devam ettik.

“Efe Logistics Group” ağır yük ve proje taşımacılığına ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize yıllarca en iyi hizmeti sunmuş ve lojistiğin bu önemli kulvarında bayrağını her zaman en ön sıralara taşımıştır.

Taşıması yapılan ekipmanların özellikleri doğrultusunda hizmetin doğru ve zamanında yerine getirilmesi önceliğimiz olmuş, zaman kaybı minimum düzeye indirilmiştir.

GPS bağlantısı ile tüm araçlarımız online takip edilmekte, kara nakliye süreçleri eş zamanlı izlenmekte, müşteriye verimli operasyonlar oluşturulmaktadır.

Kendimize ait veya kiralık depolarımız ile Gümrüklü / Gümrüksüz; Multi-Client müşteriye özel olarak genel kapsamda depolama hizmetleri vermekteyiz.

Başarının yükü ağırdır.

İyi bir lojistik şirketi olmak için geniş bir filoya, son teknoloji depolar ve modern bilgi teknolojileri yeterlidir belki ancak, sıra dışı bir lojistik şirketi olabilmek için bundan fazlası gerekir. İşte bizi lojistik sektöründe farkı kılan özelliğimiz de budur.

Efe Logistics Group

Vizyon & Misyon

Doğaya Saygılı Teknoloji :

AB Ülkeleri - Ortadoğu Ülkeleri - Asya Ülkeleri - Kafkas Ülkelerine son teknolojiyle donatılmış doğa dostu çevreci filosuyla, ticaretin gereksinimi taşımacılık, tedarik zinciri, depolama, gümrükleme çözümlerini uluslararası arenada sunabilen alt yapıya sahiptir. Doğayı ve çevreyi koruma konusunda bilinçli ve aynı zamanda kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekleyen derneklere üyeliğiyle destek vermektedir. Çevresel risklere dikkat çeken, yasal mevzuatlara uygun araç filosu ile hizmet sağlamaktadır.

İdeailist İlkler :

Sektöründe sahip olduğu teknik donanımlarıyla, ileri teknoloji altyapısıyla farklı sektörlerdeki ithalat ve ihracat firmalarına entegre lojistik hizmetleri ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktadır. Deneyimli personeli ve yenilikçi imajıyla üstlendiği öncü rolle ilklere imza atarak, portföyünü geliştirme çabasıyla, çok uluslu şirketleri ve müşterileri için ürettiği hizmet çözümleri sayesinde alanında, marka olma konusunda hedeflerine ulaşmak yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Sizin Memnuniyetiniz:

Sektöründe lider, yaratıcı kuruluş olmayı, insana ve çevreye saygıyı, müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiş, sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyelerde tutmayı başarmıştır. Müşteri beklenti ve sorunlarını, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde çözüm üretmekte ve sunduğu hizmetlerle müşterilerinin taleplerini tatmin etme anlayışına sahiptir. Sorumluluğundaki işi beklenilenin üzerinde verim sağlayarak sonuçlandırmak için çalışır. Hizmet standartlarını her şart altında koruyan Efe Logistics Group ailesi mutlak tutarlılık sağlar.

İlkeler ve İdeallaerimiz:

Hizmetin ortaya çıkarılması sürecinde, çözümde ilklerden olmak,Servis sağlayıcıları iyileştirmek için sürekli olarak yeni olanaklar ve çözümler aramak,Şirket prensipleriyle doğru orantılı olarak hizmetlerin ortaya çıkarılması ve hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak.Projelendirmelerde, sevkiyatlarda, teslim sürelerinde, tüm ilklerin temsilci olmak.

Başarının yükü ağırdır.

İyi bir lojistik şirketi olmak için geniş bir filoya, son teknoloji depolar ve modern bilgi teknolojileri yeterlidir belki ancak, sıra dışı bir lojistik şirketi olabilmek için bundan fazlası gerekir. İşte bizi lojistik sektöründe farkı kılan özelliğimiz de budur.

Efe Logistics Group

A'dan Z'ye Lojistik Çözümler Sunuyoruz.

"Efe Logistics Group" Lojistik sektörüne yepyeni bir anlayış getiren,
her zaman doğru bilgilendirme ve zamanında hizmeti kendine ilke edinmiş, dinamik bir firmadır.

Grup Şirketlerimiz